Новини
Новини Київської області
Екологія
Вода

10 сіток, човен та понад 300 одиниць нерестової риби: рибалки продовжують порушувати закон


14 травня працівниками водної поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області під час відпрацювання акваторії Канівського водосховища, на узбережжі р. Дніпро поблизу Білоозерського лісництва було виявлено двох місцевих чоловіків, які займались незаконним рибним добувним промислом.

Cлідчо-оперативна група вилучила 10 сіток, човен та понад 300 одиниць нерестової риби. Нанесено збитки державі на суму близько 6596 гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України. Наразі триває досудове розслідування.


Нагадуємо! З метою охорони водних біоресурсів та збереження їх популяції під час нересту у водних об’єктах запроваджена заборона на вилов риби.
Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками заборона триває по 6 червня (включно), у всіх річках та їх кореневих водах - по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах - по 26 червня.

Переяслав-Хмельницький Відділ Поліції