Новини
Україна
Вишгород

10 грудня на Вишгородщині знову буде гучно

Заплановані навчання для саперів.

10 грудня на Вишгородщині знову буде гучно - зображення

Сьогодні, 10 грудня, в Вишгородському районі можливо чути звуки вибухів. Про це повідомляють в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

У суботу на території Вишгородського району заплановані навчання для саперів. Зокрема, як зазначається, в планах заходів – відпрацювання навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. Тож у зв'язку з цим у громадах району можливо чути звуки вибухів.

Мешканців пристоличного регіону закликають зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки. Також нагадують, що в разі оголошення повітряної тривоги – переходьте в укриття.

Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.