Звіт мера Боярки: малочисельні прихильники, дивні пріоритети, думка містян
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/zarubin.jpg)
18 травня відбувся звіт Боярського міського голови, члена партії «Нові обличчя» Олександра Зарубіна перед територіальною громадою (як зазначено в анонсі) за 2018 рік.
Насправді, як показала дійсність, а не анонс, з-поміж членів територіальної громади прихильників чинного мера Боярки на пальцях можна перелічити. Низький рейтинг, ще нижчий рівень довіри, про повагу – годі й говорити. В основному, серед заслуховувачів - працівники Боярської міськради та громадські активісти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/5-4.jpg)
За роки правління Сан Санича Боярка в своєму розвитку так і не рушила ні на крок вперед, а те, що відбувається в місті, можна окреслити, як не зі смородом"фекального скандалу", так з гіркотою стагнації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/3-5.jpg)
Журналісти ІА «Погляд» уважно відстежують події, що відбуваються в Боярці (відсутність доріг, ігнорування проблем дошкільних навчальних закладів, проблеми з АТОвцями, піар партії «Нові обличчя», цькування активістів, бюджетні кульбіти та ін), усі висвітлення подій можна знайти на сайті.
Ось один із дивних пріоритетів у фінансуванні по Боярці. Засувка - їхнє все. Більше проблем, на переконання мера, в Боярці просто не існує. Така вона, сила переконань!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/2-6.jpg)
Подаємо враження від звіту мера рідного міста шанованої людини, яка небайдужа до долі Боярки.
Що тут скажеш, навіть додати немає чого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60960976_667260400389983_2015598065766891520_n.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/4-3.jpg)
Велика надія, що новообраний Президент України Володимир Зеленський разом з парламентськими виборами, які орієнтовно заплановані на 14 липня 2019 року, оголосить вибори всієї владної вертикалі – згнилої, бездіяльної і бездарної.