#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

Звіт мера Боярки: малочисельні прихильники, дивні пріоритети, думка містян

20.05.2019 0 Марічка Левчук 0

18 травня відбувся звіт Боярського міського голови, члена партії «Нові обличчя» Олександра Зарубіна перед територіальною громадою (як зазначено в анонсі) за 2018 рік.

Насправді, як показала дійсність, а не анонс, з-поміж членів територіальної громади прихильників чинного мера Боярки на пальцях можна перелічити. Низький рейтинг, ще нижчий рівень довіри, про повагу – годі й говорити. В основному, серед заслуховувачів - працівники Боярської міськради та громадські активісти.

За роки правління Сан Санича Боярка в своєму розвитку так і не рушила ні на крок вперед, а те, що відбувається в місті, можна окреслити, як не зі смородом"фекального скандалу", так з гіркотою стагнації.

Журналісти ІА «Погляд» уважно відстежують події, що відбуваються в Боярці (відсутність доріг, ігнорування проблем дошкільних навчальних закладів, проблеми з АТОвцями, піар партії «Нові обличчя», цькування активістів, бюджетні кульбіти та ін), усі висвітлення подій можна знайти на сайті.

Ось один із дивних пріоритетів у фінансуванні по Боярці. Засувка - їхнє все. Більше проблем, на переконання мера, в Боярці просто не існує. Така вона, сила переконань!

Подаємо враження від звіту мера рідного міста шанованої людини, яка небайдужа до долі Боярки.
Що тут скажеш, навіть додати немає чого.

Велика надія, що новообраний Президент України Володимир Зеленський разом з парламентськими виборами, які орієнтовно заплановані на 14 липня 2019 року, оголосить вибори всієї владної вертикалі – згнилої, бездіяльної і бездарної.