#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район
Культура
Дати

"Зв'язок часів" у Боярці: унікальна виставка художниці Оксани Лупіч

16.03.2019 0 Катерина Бенке 0

23 березня о 13 годині у Боярському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття художньої виставки "Зв'язок часів" Оксани Лупіч. Київська майстриня з боярським корінням представить свій доробок: пейзажний живопис у стилі імпресіонзіму та декоративний петриківський розпис. Художниця вперше покаже свої картини у рідному місті - у Боярці.
Унікальність виставки - у її незвичній концепції. "Виникла ідея не просто показати мистецькі твори у краєзнавчому музеї, а провести історично-мистецький захід про спадкоємність поколінь на Боярській землі, де народилися, жили, любили багато поколінь Лупичів", - розповіла нам Оксана про захід.
Оксана Лупіч - художниця, майстрина петриківського розпису. Відома своїми роботами у Києві, де доробок її робіт з'являвся у галереях "Лавра" та "Митець, у музеї літератури та в Ann-Gallery. Нагадаємо, що зараз у Боярському краєзнавчому музеї ще відкрита виставка "Казковий світ" графіка Тетяни Семко. Фото: сайт Оксани Лупіч (lupich.com.ua).