Новини
Бородянка
Немішаєве

Зустріч у Клавдієво-Тарасове, яка «припинить ворожнечу», з депутатом ВР може відбутися вже у травні


Про це Народний депутат Ярослав Москаленко повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах.

«Щодо проведення зустрічі з громадою Клавдієво-Тарасове з питання приєднання до ОТГ, від однієї з ініціативних груп надійшла перша пропозиція 12 травня 12:00. Давайте обговоримо.», – написав Ярослав Москаленко.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Народний депутат планує ініціювати зустріч з мешканцями Клавдієво-Тарасове аби разом «знайти вихід із патової ситуації». Адже, як запевняють мешканці Клавдієво-Тарасове, процес реформи децентралізації в їх селищі навмисно гальмується. Протягом півроку клавдіївчани не могли домогтися проведення громадських слухань щодо формування ОТГ.

На початку лютого громада Клавдієво-Тарасове ініціювала зустріч з очільником селища. У зв’язку із затримкою процесів децентралізації люди вийшли до селищної ради. Вони вимагали врешті-решт визначити дату проведення громадських слухань, щодо подальшої долі населеного пункту.

Натомість на самих громадських слуханнях замість того аби розглядати три питання куди приєднатися: до Бучанської, Микулицької чи Бородянської ОТГ, селищний голова Михайло Скиба розпочав зібрання з об’яви – на слуханні буде розглядатися лише одна пропозиція.

Тож вже третій місяць громада селища відстоює своє право на вибір. Наразі рішення селищного голови мешканці Клавдієво-Тарасове оскаржує в суді.