Новини
Російсько-Українська війна

ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів на Харківщині (ВІДЕО)

Загальна площа території, повернутої під контроль України на Харківському та Південнобузькому напрямках, складає понад 700 кв. км.

Збройні сили України звільнили понад 20 населених пунктів На Харківщині. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, зазначивши, що загалом на Харківському та Південно-Бузькому напрямках звільнено від рашистів понад 700 кв. км.

"У рамках проведення оборонної операції на Харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Національної гвардії, іншими силовими структурами ведуть активні дії за певними напрямками.

Наразі військові вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км. Продовжуються фільтраційні дії у низці населених пунктів. У ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів.

Загальна площа території, повернутої під контроль України на Харківському та Південнобузькому напрямках, складає понад 700 квадратних кілометрів", –

заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов

Які саме населені пункти були звільнені ЗСУ, Громов не називав.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський ще 7 вересня повідомив, що українські захисники мають хороші новини у Харківській області, проте й він називати відвойовані населені пункти не став.

Також днями стало відомо, на Луганщині ЗСУ закріпилися на нових позиціях та влаштовують окупантам регулярну "бавовну". А Зеленський заявив, що ЗСУ й далі послідовно і ретельно нищать склади, бази й штаби окупантів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.