#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

ЗСУ змінять за стандартами НАТО

07.12.2019 Александр Чернышенко 0

Заступниця міністра оборони України Аліна Фролова повідомила в ефірі Громадського, що структура Збройних сил України буде змінена з 7 грудня.

"Ми переходимо на так звану j-strucrure, яка відповідає натівським стандартам. Це розмежування функцій всередині Збройних сил на функції генерування і застосування. Тобто є умовно підрозділи, які мають генерувати, тобто навчати персонал, забезпечувати озброєнням, розподіляють все це. А є люди, які відповідають за застосування, тобто ті, які власне воюють", — пояснила Фролова.

За словами заступниці міністра, зараз усі ці функції перемішані.

"Крім того, посада начальника Генштабу буде розділена на два компоненти. Вона буде розділена на головнокомандувача і на начальника Генерального штабу. Начальник Генштабу відповідатиме за забезпечення, а головнокомандувач — це головний військовий країни", — розповіла представниця Міноборони.

Фролова також зазначила, що наступним завданням буде зміна самого міністерства, оскільки "структура є застарілою та не відповідає сучасним викликам".