#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля
Вода

Зростає потужність Київської ГАЕС

14.11.2019 Косянчук Інна 0

Триває реконструкція гідроагрегатів, завдяки якій підвищується робоча потужність, екологічні стандарти та надійність обладнання, а також збільшується термін його експлуатації на 40 років.

У промисловий режим Київської гідроакумулюючої електростанції, що знаходиться у Вишгородському районі, введено гідроагрегат №2, потужність якого після реконструкції зросла на 5,8 МВт і нині складає  46,8 МВт.

«У липні 2019 гідроагрегат №2 Київської ГАЕС був введений у дослідну експлуатацію. З цього часу та до кінця вересня під час дослідного етапу була визначена відповідність обладнання та системи технічної специфікації. Протягом трьох місяців фахівці перевіряли функції системи та підтвердили її здатність працювати у промислових умовах. А з 1 2019 року гідроагрегат №2 Київської ГАЕС був введений в промислову експлуатацію», повідомляє офіційний сайт Ургідроенерго. Отже, енергетики переконалися у надійній роботі гідроагрегата.

«Наразі ми ввели в промислову експлуатацію гідроагрегат №2. Почали роботи по гідроагрегату №6 та готуємось до реконструкції гідроагрегату №4. За період роботи гідроагрегату №2 було підтверджено збільшення потужності та ККД агрегату і тим самим ми досягаємо поставлених цілей», - підкреслив директор філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» Ярослав Касьянюк, і наголосив на важливості подальшої реконструкції існуючих гідроагрегатів. Адже це дає змогу не лише  збільшити робочу  потужність, підвищити екологічні стандарти та надійність агрегатів, а й продовжити термін експлуатації обладнання на 40 років.

ДОВІДКА. Роботи на Київській ГАЕС виконуються згідно з контрактом на реконструкцію гідроагрегатів № 2, 4, 6 за кошти Європейського Інвестиційного Банку та  ЄБРР.