#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Довкілля

Зоозахисники і Мінприроди виграли суд на захист лосів

04.04.2019 Бобрик Юлія 0

3 квітня 2019 р зоозахисники і Мінприроди України виграли один з двох судів за позовами мисливців, якими вони хочуть винести лося з Червоної книги.

Нагадаємо, наприкінці листопада минулого року окружний адміністративний суд Києва виключив лося європейського з Червоної книги України, тим самим дозволивши полювання на нього. Після рішення суду, у грудні 2018 року Мінприроди подало апеляційну скаргу до Шостого апеляційного адміністративного суду. Лише у березні стало відомо, що «справу лося» ще не закрито і суд розгляне апеляцію Мінприроди. Проте розгляд кілька разів переносили.

Наразі ж стало відомо, що окружний адміністративний суд м. Києва закрив судове провадження за позовом мисливської організації Метос до Мінприроди з метою скасування наказу Мінприроди про занесення лося до Червоної книги. Судова справа проти мисливців вели юристи Мінприроди та Київський еколого-культурний центр, повідомляє прес-служба КЕКЦ.