Золото та бронза плавців з Білої Церкви на "Oceanman Odessa"
8 вересня 2019 року в місті Одеса відбулися змагання з плавання на відкритій воді "Oceanman Odessa" на пляжі "Ланжерон".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69696933_2339134112835598_3851271391634522112_n.jpg)
Понад 800 учасників з 13 країн світу брали участь в цих змаганнях. Ліцеїсти відділення плавання комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту" взяли участь на дистанції 2 км та показали такі результати: Дорошенко Юрій виборов золоту нагороду, Черепенчук Анна здобула бронзу, Добровольська Влада посіла 4 місце, Котенко Марія посіла 5 місце, Коцур Игорь - 6 місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70624860_2339134002835609_7645459360780386304_n.jpg)
"Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Лавренюк Олену Іванівну", - йдеться на сторінці спортзакладу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69904609_2339133976168945_7598857320646311936_n.jpg)