Новини Київської області
Буча

“Золоті” кікбоксери: бучанські спортсмени відзначилися на європейській першості

У Вільнюсі (Литва) пройшла європейська першість із кікбоксингу в розділах “kick-light” та “K1”. Бучанці Євгеній Ковеня та Максим Радько посіли перші місця, а Гліб Білан — четверте. У складі національної збірної Україну представляли наші земляки зі спортивного клубу кікбоксингу “IPPON” (розділ kick-light): Євгеній Ковеня — вагова категорії до 74 кг, Максим Радько — до 69 кг, Гліб Білан — до 57 кг. У змаганнях узяли участь спортсмени з 11 країн світу. Бучанці довели свій високий професійний рівень. Максим Радько та Євгеній Ковеня на двох провели 9 поєдинків. При цьому деякі з них закінчилися достроковою перемогою наших земляків. Бучанські спортсмени подолали кікбоксерів з Польщі, Литви, Латвії, Австрії. Чемпіонами Європи стали Євгеній Ковеня та Максим Радько, а Гліб Білан посів четверте місце. Готували наших земляків тренери Роман та Євгеній Ковені. Сподіваємося на нові перемоги на спортивних змаганнях різного рівня. Джерело: прес-служба Бучанської міської ради