Новини
Україна

Знищення ворога поблизу наших кордонів має значення, – Зеленський звернувся до українців (ВІДЕО)

Ввечері 18 червня Володимир Зеленський записав традиційне звернення до громадян. Президент відзначив захисників нашої держави на різних напрямках.

Глава держави зазначив, що ситуацію визначають українська сміливість і стійкість – "те, що ми можемо, а не те, що Росія хоче чи намагалась".

Передусім у своєму зверненні президент подякував кожному й кожній, хто виконує бойові накази й бойові завдання.

"Я хочу сьогодні передусім відзначити наших воїнів. Усіх, хто все ж таки зміг перегорнути цю сторінку війни – сторінку, яку Путін дуже хотів присвятити своєму наступу і яка стала для Росії черговою помилкою. Кожен і кожна, хто захищає Харківський напрямок, хто стримує російські штурми на Покровському та інших донецьких напрямках, і по всьому фронту – від Кринків до Вовчанська, і вздовж кордону, зокрема на Сумщині".

Він зазначив, що знищення поблизу кордону позицій та пускових установок російських окупантів справді має значення.

"Це спрацьовує. Саме так, як ми й очікували. І за результатами боїв уже зараз, у червні, на різних ділянках фронту я хочу подякувати всім нашим солдатам, сержантам та офіцерам 1-го окремого штурмового батальйону, 5-ї окремої штурмової бригади, 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, 35-ї, 36-ї і 38-ї окремих бригад морської піхоти. Усі ви молодці, воїни! 44-та артилерійська бригада, 48-ма механізована, 57-ма окрема мотопіхотна бригада, 71-ша єгерська, вісімдесят друга ДШВ, 108-ма ТрО, 110-та окрема механізована бригада".

Принагідно президент висловив вдячність тим, хто допомагає, підтримує, лікує після поранень, волонтерить, рекрутує й тренує солдатів. Він зазначив, що "разом українці змінюють історію на свою користь".

Президент повідомив, що провів нараду з міжнародниками щодо закріплення відповідальних за регіонами, щоб залучити ще більше учасників до спільної роботи над пунктами Формули миру.

"Поступово переходимо і до формування груп, які будуть займатися напрацюванням конкретних кроків для відновлення безпеки. Так само як і перший Саміт миру, що відбувся у Швейцарії, групи мають стати максимально інклюзивними – щоб різні країни та лідери могли проявити себе. І, звичайно, продовжуємо працювати над підтримкою комюніке першого Саміту".

Він подякував Його Всесвятості Патріарху Варфоломію за приєднання до комюніке й анонсував, що в майбутньому будуть ще інші нові приєднання.

Як повідомлялося раніше, сьогодні Зеленський зустрівся зі Спікеркою литовського Сеймасу під час її візиту в Україну.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.