Зі зброєю у кишені: у Білій Церкві молодики «під градусом» самі підійшли до патрульних
19 серпня рано вранці у Білій Церкві до патрульних зі взводу тактико-оперативного реагування (ТОР) підійшла компанія молодиків, які мали всі ознаки сп’яніння. Чоловіки хотіли поспілкуватись з правоохоронцями, ставили дивні запитання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68536950_1397652947068428_7210650040103075840_n.jpg)
Увагу патрульних привернув один із чоловіків, який їх сторонився і приховував щось у кишені. Під час спілкування з поліцейськими він повідомив, що має при собі в правій кишені штанів холодну зброю, схожу на телескопічну палицю.
![Зі зброєю у кишені: у Білій Церкві молодики «під градусом» самі підійшли до патрульних](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69321966_1397653997068323_3490002846051467264_n.jpg)
Для з’ясування всіх обставин на місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Повідомляє Патрульна поліція Білої Церкви.