Житло для п’ятьох дітей-сиріт Васильківського району
26 листопада на засіданні комісії Васильківської РДА розпочато процедуру формування спеціальних особових рахунків п’ятьом дітям-сиротам. На ці рахунки будуть перераховані кошти від держави на купівлю житла. Про це повідомляє Васильківська районна рада.
![Житло для п’ятьох дітей-сиріт Васильківського району](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78673296_2281394732151119_6918384159924682752_o.jpg)
Члени комісії роз’яснили дітям, їхнім опікунам та юристам, яким чином діє механізм купівлі житла за державний кошт, особливості законодавства щодо користування цим житлом згідно з законодавством.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78314135_2281395218817737_499476117812412416_o.jpg)
Також у дописі зазначається, що незабаром ще одна дитина-сирота з Васильківського району отримає державні кошти на купівлю житла.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78386976_2281395062151086_6447261650968903680_o.jpg)