Жительці Борисполя серед вулиці поцілили арбалетом в руку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82139321_2658106574304125_3452623595350523904_n.jpg)
8 січня на вулиці Володимира Момота 46, невідома особа влучила стрілою жінці в руку.
Про подію повідомляє житель Борисполя Вячеслав Деркач.
"Щойно не зрозуміло хто зробив постріл скоріш за все з арбалету з сусіднього будинку і влучив стрілою жінці в руку , швидка її забрала, поліція працює на місці".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82296205_2658106674304115_4557989121817051136_n.jpg)
Деталі події з'ясовуються, слідкуйте за оновленнями.
Згодом секретар міськради Борисполя, Ярослав Годунок повідомив, що постраждалу звати Ніна Ковадло, працює жінка в управлінні освіти Борисполя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82191065_2432177786994659_846651458358083584_o.jpg)
"Стріла пробила долонь руки наскрізь і врізалась в автомобіль. Постріл цього нелюда реально міг бути смертельний. Постріл з великою ймовірністю був здійснений з будинку навпроти Володимира Момота 40 - розпитуємо, шукаєм інформацію про цього Гада і арбалет, адже прямо тут знаходиться дитячий майданчик, аж кров стигне, коли думаєш, що могло статися" написав Годунок.