Жителька Борисполя постраждала в ДТП під Переяславом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/newsbel.by-9.12.2019-FM17I9iWewHszyn2kCI6Y9wTsSPbnF43.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 квітня біля села Світанок. Два легкових автомобіля о 21:00 не змогли поділити дорогу.
Як повідомляє "Переяслав Сіті" в одному авто постраждало троє жителів Черкащини: 34-річна жінка зазнала забійної рани лоба, 30-річна жінка – забою стегна, а 11-річний хлопець – рваної рани губи. У 31-річної мешканки Борисполя, яка була в іншому авто, зафіксована гостра реакція на стрес. Їм усім була надана амбулаторна допомога.
Причини ДТП з'ясовує поліція.
Читайте також: У Переяславі громадяни знайшли мертвого велосипедиста