Новини
Ірпінь

Жителів ЖК "Затишний" Заблокували через проїзд до "Титаніку"


На ранок після виборів у Ірпені почалась чергова атака на ЖК Затишний. Невідомі підперли виходи з під'їздів. Тим часом, техніка з будмайданчика “Синергії 2+” демонтувала мобільну приймальню нардепа 8-го скликання Андрія Іллєнка.
Так через двір Затишного забудовник 19-ти поверхівки “Синергії 2+” облаштовує проїзд для інвесторів. Люди із Затишного активно захищають свою прибудинкову територію і столітні дуби на ній. Війна між забудовником і активістами триває вже другий рік. Цього разу мешканців просто заблокували у будинку. Ті викликали правоохоронців. Кажуть на місце приїздив особисто начальник Ірпінського відділу поліції.
Нагадаємо, висотку “Синергія 2+” з порушеннями зводить компанія депутата Ірпінської міськради Ігоря Оверка. Заради облаштування проїзду до свого “Титаніка”, як його називають в народі, проти активістів неодноразово залучав тітушок. Один з дубів активістам вберегти так не вдалось. Навесні його з корінням викорчував екскаватор. Тоді до вирішення конфлікту долучили міську владу. Проте забудовник продовжує облаштовувати проїзд. Зараз місцеві жителі організували у дворі чергування, планують залишити активістів тут і на ніч.