#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Жителі сіл не хочуть об'єднуватися із Борисполем в ОТГ

25.09.2019 Оксана Кириленко 0

У с. Гора довгий час тривали суперечки з приводу входу села у Бориспільську ОТГ. Більшість людей були проти такого рішення пояснюючи це тим, що влада Борисполя прагне, щоб землі, на яких стоїть аеропорт, потрапили під їхню юрисдикцію.

Нещадовно відбулися сільські збори на яких люди проголосували "за" створення Гірської ОТГ до якої будуть входити село Мартусівка, Ревне, Затишне. Думку більшості, разом із підписами віддали на сесію сільської ради на якій депутати підтримали рішення народу.

Тож за словами сільського голови с. Гора Романа Дмитріва в четвер на засіданні в КОДА він буде переконувати членів робочої групи в тому, що перспективний план має бути сформований з урахуванням думки громад та рішень депутатів Гірської, Ревнівської та Мартусівської сільських рад.

Нагадаємо, що села Гнідин, Вишеньки Петропавлівське об’єдналися у Золочинську ОТГ із адміністративним центром у с. Гнідин. Хоча згідно плану формування територій громад Київщини Великоолександрівська сільська рада, Гнідинська сільська рада, Гірська сільська рада, Глибоцька сільська рада, Дударківська сільська рада, Іванківська сільська рада, Рогозівська сільська рада, Мартусівська сільська рада, Вишеньківська сільська рада, Щасливська сільська рада, Сеньківська сільська рада, Кучаківська сільська рада - повинні були увійти до Бориспільської ОТГ.