#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

Жителі Київщини та Львівщини фальшували акцизні марки

25.11.2019 Косянчук Інна 0

За даними СБУ, яка викрила злочинний механізм, збитки держави від підробки марок акцизного податку на горілчану і тютюнову продукцію склали 20 мільйонів гривень

Зухвалу багатомільйонну схему із виготовлення та реалізації підроблених марок акцизного податку на горілчану і тютюнову продукцію викрила Служба безпеки України.

Зокрема, як встановили оперативники СБУ, організували протиправний бізнес жителі Київщини та  Львівщини. До всього, все було організоване серйозно – щотижня «підприємці» друкували понад 2 мільйони фальшивих спецзнаки. Підробки зловмисники виготовляли не на кустарному, на промисловому обладнанні, до того ж, у двох підпільних цехах. Розташовувалось «виробництво» на Львівщині. Збували підроблені марки акцизного збору замовникам по всій Україні через один із недержавних поштових сервісів та через кур`єрів.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисники встигли реалізувати підробок аж на 20 мільйонів гривень.

Відтак «завдяки» фальшувальникам, відбувалася масштабна легалізація алкосурогату та контрафактних цигарок, а це – ризики здоров’ю та життю громадян.

«Правоохоронці затримали 11 зловмисників у Києві та Львові, у тому числі організаторів оборудки. Під час обшуків на незаконних типографіях вилучено понад 3 тонни підроблених акцизних марок, обладнання для їх виготовлення, чорнову бухгалтерію, кошти, отримані від протиправної діяльності. Наразі затриманим здійснено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 с. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального кодексу України. До Солом’янського районного суду міста Києва скеровано обвинувальні акти щодо 8 фігурантів справи. Заходи із блокування незаконної діяльності проводилися спільно з Прокуратурою міста Києва», повідомляє пресцентр СБУ.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів