Жителів Вишневого та Крюківщини запрошують на інтерактивне шоу до Дня святого Миколая
![Жителів Вишневого та Крюківщини запрошують на інтерактивне шоу до Дня святого Миколая Жителів Вишневого та Крюківщини запрошують на інтерактивне шоу до Дня святого Миколая - зображення](/storage/resized/lg/news/951e9108-d853-4f9a-80dc-410a255c13d9/saint-nicholas-g10bd17ccd_1280.jpg)
Про це повідомляється на сторінці "Комунального закладу "Палац культури і мистецтв" Вишневої міської ради" у Facebook.
Зазначається, що вже 19 грудня, коли українці святкують День святого Миколая, у міській територіальній громаді Вишневого проведуть інтерактивне театралізоване шоу для дітей.
![Жителів Вишневого та Крюківщини запрошують на інтерактивне шоу до Дня святого Миколая Жителів Вишневого та Крюківщини запрошують на інтерактивне шоу до Дня святого Миколая - зображення](/storage/resized/lg/news/951e9108-d853-4f9a-80dc-410a255c13d9/266922558_2109811015840231_6780120348060690661_n.jpg)
Шоу пройде у двох населених пунктах громади за наступним розкладом:
15:00 – село Крюківщина: Парк імені Андрія Шевченка;
17:00 – місто Вишневе, Південний бульвар (біля ялинки);
19:00 – місто Вишневе, вулиця Європейська (біля фонтану).
Під час заходу гостей закликають дотримуватися карантинних обмежень.
Нагадаємо, 19 грудня у Богуславі відбудеться змагання "Кубку святого Миколая" з хокею з шайбою серед дитячо-юнацьких команд з різних куточків України.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.