Новини
Новини Київської області

Жителі Київщині вже отримали понад 500 тис. LED-ламп

Експериментальний проєкт з обміну старих лампочок на енергоощадні, який розпочався на початку року, не збавляє оборотів.

Жителі Київщині вже отримали понад 500 тис. LED-ламп - зображення

Жителі Київської області вже обміняли понад 500 тис. ламп розжарювання на світлодіодні LED-лампи. Про це повідомили в пресслужбі Київської ОВА.

На початку року в пристоличному регіоні, як і по всій Україні, запустили експериментальний проєкт з обміну старих лампочок на енергоощадні. Обмін відбувається у межах програми ЄС та Уряду, ініційованої Президентом України. За задумом, заміна лампочок розжарювання на світлодіодні дасть змогу заощаджувати електроенергію, оскільки LED-лампи споживають у 7−8 разів менше електроенергії.

Усі українці мають змогу обміняти у відділеннях АТ "Укрпошта" п’ять ламп розжарювання на п’ять світлодіодних LED-ламп двох типів цоколю ламп Е27 та Е14. Також подати заявку на безоплатний обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи можна в застосунку Дія.

Нагадаємо, з лютого обмін старих ламп на LED став доступним у містах та селищах, а згодом можливість обміняти лампочки з'явилася навіть у найменших селах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.