Новини
Україна
Україна-суспільство

Обмін старих ламп на LED став доступним у містах та смт (ВІДЕО)

Виключення становлять Дніпропетровська та Донецька області, які долучаються до програми обміну ламп 9 лютого.

Програма заміни ламп розжарювання на LED запрацювала в містах та селищах міського типу, до цього вона обмежувалась лише обласними центрами.

Про це повідомили пресслужба "Дії" та Укрпошти.

"Вже від сьогодні, 7 лютого програма ЄС та Уряду по заміні ламп розжарювання на енергоощадні реалізується додатково ще у понад 1300 міських відділеннях Укрпошти (без урахування майже 900 відділень в обласних центрах, де лампи можна обміняти з 30 січня)".

Зазначається, що додатково до 4 млн ламп, які отримали обласні центри, ще близько 6 млн LED-ламп буде розподілено по решті міст та селищах міського типу. А вже до кінця лютого, завдяки пересувним відділенням "Укрпошти", лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні.

Однак у Дніпропетровській та Донецькій областях послуга запрацює з 9 лютого. До кінця місяця лампи отримають навіть найменші села.

Українці обміняли вже 1,4 млн старих ламп на нові. Найактивніше послугою користуються у: Києві, Дніпрі та Львові.

Всього лише за перший тиждень функціонування програми українці обміняли понад мільйон ламп.

Нагадаємо, 30 січня в Україні стартувала державна програма, в рамках якої кожен громадянин може замінити у відділеннях "Укрпошти" п’ять старих ламп розжарювання на таку ж кількість LED-ламп. Попередньо, програма безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи стартувала з 16 січня у режимі бета-тестування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.