#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство
Політика

Жіноча експансія: Ольгу Піщанську представили колективу АМКУ

22.07.2020 Наталія Головаш 0

У вівторок, 21 липня, главою уряду Денисом Шмигалем офіційно була представлена колективу Антимонопольного комітету України нова його очільниця - Ольга Піщанська.

Фото: пресслужба КМУ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль особисто висловив підтримку новому керівництву і співробітникам АМКУ і запевнив, що уряд готовий до ефективної співпраці заради реалізації спільного бачення розвитку держави.

Очільник уряду переконаний, що за 20 років Україна суттєво просунулась у розвитку антимонопольної сфери, і рух вперед слід продовжити.

«Держава повинна говорити не про боротьбу з бізнесом, а лише про боротьбу зі зловживанням монопольним становищем. Це підхід цивілізованих країн, і ми маємо використовувати його по всіх напрямках», - відзначив Денис Шмигаль.

Що відомо про нову главу АМКУ?

Освіта вища. У 1997 році Ольга Піщанська закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю промислове та цивільне будівництво, а в 2001 році здобула ступінь магістра економіки підприємництва у Київському національному економічному університеті.

  • Спочатку працювала інженером-оператором персонального комп’ютера, інженером проектно-конструкторського бюро, далі – інженер I категорії Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь».
  • З березня 2004 року по грудень 2015 року працювала на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у різних структурних підрозділах на різних посадах: від начальника відділу зовнішнього проектування до менеджера по забезпеченню стратегічних та інвестиційних проєктів.
  • З січня по квітень 2016 року була начальником відділу закупівель механічних матеріально-технічних ресурсів «Метінвест Холдингу».
  • З грудня 2016 року по серпень 2019 року – директор ТОВ «Закупівельні рішення».
  • З листопада 2017 по серпень 2019 року – комерційний директор ТОВ «СТЕМ Інжиніринг».
  • Указом президента України від 2 вересня 2019 року №643/2019 її призначено на посаду першого заступника Голови Антимонопольного комітету України – державного уповноваженого.
  • 16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Ольгу Піщанську головою Антимонопольного комітету України - державною уповноваженою.

Нагадаємо, «Погляд» повідомляв, що звільнення з посади голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва Верховна Рада підтримала на засіданні у п’ятницю, 3 липня, 226 голосами народних депутатів.

Ми також розповідали, як президент Володимир Зеленський на засіданні Верховної Ради 17 березня запропонував призначити на посаду генерального прокурора Ірину Венедіктову. «За» призначення її на посаду проголосувало 269 депутатів.