#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Бориспіль

Жінка летіла в Італію, а потрапила в Україну

19.10.2020 Оксана Кириленко 0

Пасажирка авіакомпанії Ryanair Інка Філева мала намір вирушити із Лондона до Валенсії, однак дивним чином потрапила до Києва.

Фото із сторінки Inka Fileva

Як відомо, іноземка 18 жовтня помилково сіла не у той літак. Вона мала летіти рейсом Ryanair з лондонського аеропорту Станстед у Валенсію, але натомість прилетіла у Київ.

Про цей досить дивний випадок Філева написала в Facebook.

Як розповіла дівчина, вона зрозуміла, що не перебуває в Італії, лише коли побачила після виходу з літака знайомі літери кирилиці (адже вона родом з Болгарії) і поліцейських в дивній формі. У цей час в аеропорту Валенсії на неї чекав її хлопець.

Британському таблоїду Daily Star Інка Філева розповіла, що не звернула увагу, коли в Станстеді пішла до ґейту 54 замість 44, більше того - співробітники аеропорту також не помітили помилки під час сканування посадкового талона та пропустили її у літак.

Фото із сторінки Inka Fileva

У «Борисполі» прикордонники впустили її в Україну, оскільки громадянам Великобританії віза не потрібна. Однак у пасажирки виникли проблеми із поверненням - через відсутність представництва Ryanair в аеропорту.

Проте співробітники українського аеропорту допомогли дівчині - вони зв'язалися із представниками Ryanair та переоформили пасажирці квитки з Києва на Манчестер із подальшим вильотом до Валенсії.

Зауважимо, офіційний коментар із цього приводу аеропорт «Бориспіль» поки що не надав.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у аеропорту «Бориспіль» працює нова система температурного скринінгу.

Ми розповідали також, як іноземець намагався нелегально ввезти в Україну брендові речі.