Культура
Київщина-суспільство
Новини Кіно
Київ

Жан-Клод Ван Дам працюватиме у Києві: протягом серпня кілька столичних вулиць перекриватимуть для зйомки


У серпні на київських вулицях обмежуватимуть рух транспорту у зв’язку зі зйомками фільму The Last Mercenary виробництва компанії NETFLIX за участю актора Жан-Клода Ван Дама.

фото з відкритих джерел

 Про це повідомляє Telegram канал Київ 24. Рух транспорту буде перекрито на таких столичних вулицях:

12 серпня

З 05:00 до 14:00 на вулицях Січових Стрільців та Гоголівській, з перекриттям вулиці Гоголівської (у кварталі від вул. Володимира Винниченка до вул. Січових Стрільців) та з обмеженням руху на вулиці Січових Стрільців (у кварталі від вул. Полтавської до вул. Гоголівської);

14 серпня

З 05:00 до 21:00 на вулиці Костянтинівській (у кварталі від вул. Заводської до вул. Оленівської та від вул. Заводської до вул. Юрківської), з перекриттям зазначеної вулиці;

17 серпня

З 05:00 до 18:00 на вулиці Електриків (у кварталі від вул. Заводської до провулку Електриків), з перекриттям зазначеної вулиці.

17 серпня

З 14:00 до 21:30 на вулиці Промисловій, 4 (під Південним мостом), з перекриттям зазначеної вулиці.

18 серпня

З 05:00 до 14:00 на вулицях Січових Стрільців та Гоголівській, з перекриттям вулиці Гоголівської (у кварталі від вул. Володимира Винниченка до вул. Січових Стрільців) та з обмеженням руху на вулиці Січових Стрільців (у кварталі від вул. Полтавської до вул. Гоголівської).

25 серпня

З 05:00 до 21:00 на вулиці Ярославській (у кварталі від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Почайнинської), з перекриттям зазначеної вулиці.

Раніше Погляд повідомляв, що у небі над Києвом підняли прапор Білорусі.

Читайте також, що у Києві відкриють унікальний кінотеатр.