Згурівська поліція розшукує жінку із двома малими дітьми
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/764d2f17f1d1d0d0500b1bbf12a775d4.png)
Згурівським відділенням поліції встановлюється місцезнаходження Жукалюк Наталії Сергіївни, 04.02.1990 року народження, жительки с. Лизогубова Слобода Згурівського району, яка 07.03.2020 року, забравши своїх неповнолітніх дітей, а саме: Жукалюк Олександра Юрійовича, 2014 р.н. та Нестеренко Миколу Олексійовича, 2018 р.н., залишила місце проживання та до теперішнього часу її місцезнаходження невідоме. Раніше Жукалюк Н.С. з дому зникала.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Bezymyannyj-2000x618.png)
На час зникнення була одягнена в курточку оранжевого кольору.
При наявності будь - якої інформації, щодо можливого місця знаходження зниклих, просимо повідомити Згурівське відділення поліції за номером спецлінії поліц ії "102" або 0457050068.