Новини
Україна
Новини Київської області
Кримінальні новини

Зеленський наказав подати доповідь по вбивству Кирила Тлявова у Переяславі


Сьогодні, 2 вересня, на нараді за участю представників парламенту, Кабміну та правоохоронних органів Президент України Володимир Зеленський наказав представити йому доповідь про хід слідства по вбивству 5-річної дитини у місті Переяслав-Хмельницький.

"Четвертий пріорітет - злочини проти неповнолітніх. Прошу доповісти щодо вбивства хлопчика у Переяслав-Хмельницькому, а також щодо пожеж в Одесі у дитячому таборі "Вікторія" і нещодавному випадку у готелі "Токіо-Стар", - заявив він.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/400476843858061/

Нагадаємо, 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через 2 дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. 26 червня під час прес-конференції бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

Пізніше слідство встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них – двоє працівників поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.

Джерело