Новини
Політика
Економіка

Зеленський розповів, коли лікарі почнуть отримувати по 20 тисяч гривень зарплатні

Значне підвищення мінімальної заробітної плати для медиків планується на наступний 2022 рік. Разом з тим, середня заробітна плата зросте до 24 тисяч гривень наступного року.

Зеленський розповів, коли лікарі почнуть отримувати по 20 тисяч гривень зарплатні - зображення
Фото: president.gov.ua

Про це заявив президент України Володимир Зеленський 1 грудня, під час щорічного звернення до парламенту, повідомляє УНІАН.

"Вперше зарплата лікарів зросла за рік вдвічі. З нового року, з 1 січня, вона складатиме мінімум 20 тис. грн. Середня зарплата лікаря в Україні буде 24 тис. грн. Ми вперше починаємо гідно ставитись до лікаря, і не тільки тоді, коли нам це потрібно. Я впевнений, що через рік, у своєму наступному посланні, я такі ж слова скажу про заробітні плати наших вчителів."

Президент України - Володимир Зеленський

Глава держави також нагадав, що з 1 грудня в країні збільшилася мінімальна зарплатня, відтепер вона складає 6500 гривень.

"Ми не тільки підвищили мінімальну заробітну плату. Середня зарплата вперше у цьому році, за останні 30 років, перевищила у доларовому еквіваленті 500 доларів на місяць", - сказав Зеленський.

Як раніше "Погляд" повідомляв, що з 1 грудня прожитковий мінімум в Україні для працездатних осіб становить 2 393 гривень, що на 99 гривень більше за попередній показник.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.