Новини
Україна

Зеленський про "Рамштайн": Продуктивна зустріч, є результати, зокрема дефіцитна артилерія (ВІДЕО)

Залишається незмінним пріоритет щодо ППО, РЕБ та дронів.

Українські дрони вже дають "сильні результати" на фронті, але після засідання контактної групи у форматі "Рамштайн" окупанти мають відчути, що Україна ще більше посилилася в цьому напрямі.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив у вечірньому зверненні.

"Сьогодні – черговий "Рамштайн", зустріч країн, які підтримують нашу оборону, наш захист від російського терору. Це продуктивна зустріч, є результати".

Зеленський додав, що чекає на докладну доповідь від міністра оборони України Рустема Умєрова, який брав участь у зустрічі.

"Зараз можна сказати кілька речей. Будуть нові оборонні пакети, зокрема дефіцитна артилерія. Нові держави приєднуються до чеської ініціативи із закупівлі боєприпасів – дякую всім".

Президент України додав, що залишається незмінним пріоритет стосовно ППО, РЕБ і дронів – це першочергові потреби сил оборони.

"Дякую всім країнам, які реально працюють, щоб цей наш пріоритет був наповнений відповідним змістом. Українські дрони вже дають сильні результати, і маємо значно зміцнити міжнародний компонент співпраці. Фронт повинен відчути наше посилення щодо дронів".

Він подякував усім учасникам "Рамштайну", окрему подяку висловивши Сполученим Штатам Америки й міністру оборони США Ллойду Остіну – за лідерство.

Нагадаємо, глава держави запевнив, що цьогоріч маємо вийти на максимальне українське оборонне виробництво за весь час незалежності.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.