Здобутки художніх гімнасток з Білої Церкви на міжнародному турнірі
Днями в польському місті Сосновець відбувся ІІІ "SOSNOWIEC WINTER CUP 2020". У змаганнях взяли участь 700 спортсменів з Греції, Кіпру, Німеччини, Словаччини, Білорусії, Чехії, Грузії, Польщі та України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88177437_2699567466792259_7701246824132116480_n.jpg)
Вихованки відділення художньої гімнастики Комунального закладу “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” з Білої Церкви підтвердили свій високий клас та показали такі результати: Дяченко Кароліна – виборола бронзову нагороди ( 2003 р.н.); Краєвська Ліза – завоювала срібну медаль ( 2004 р.н.) ; Грачова Катерина – виборола бронзову нагороду ( 2004р.н.).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88248321_2699904686758537_2964500446196006912_n.jpg)
Завершальним акордом цих змагань став майстер-клас для наших дівчат від олімпійської чемпіонки 2016 року з художньої гімнастики Маргарити Мамун, йдеться на сторінці спортзакладу.