Збирався палити будинок: на Васильківщині мати повідомила про озброєного сина напідпитку
До поліції Васильківського району надійшло повідомлення про сімейний конфлікт. Заявниця повідомила, що її 36-річний син посварився з дружиною та прямує в село Погреби, де розташована новобудова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/103026341_710765856353319_616695393881439288_o.jpg)
Чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння та погрожує підпалити новий будинок. Також жінка розповіла, що у її сина є зброя. Про це повідомляє Поліція Васильківщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/103154004_710765793019992_7210343613044390060_o.jpg)
За викликом на місце події прибула група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили місцезнаходження чоловіка, після – провели невідкладний обшук за місцем проживання. В будинку правоохоронці виявили та вилучили предмет, ззовні схожий на мисливську рушницю та 22 бойові набої. Вилучене направлено на експертизу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/103461464_710765799686658_6366216690029040948_o.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/103397666_710765796353325_1298917581016685566_o.jpg)
Читайте також: у ділків Васильківщини вилучили наркотики і зброю.