Зберігав канабіс: на Білоцерківщині затримали власника «конопляного домогосподарства»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-26-at-18.49.44.jpeg)
Працівники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків отримали оперативну інформацією і в ході невідкладного обшуку в жителя Білоцерківщини виявили чималу кількість наркотичних речовин.
Про це повідомили у поліції Київщини.
47-річного господаря, який виготовляв та зберігав канабіс - затримали. Зі слів самого підозрюваного, наркотичне зілля він роздавав знайомим, що у розмові зі слідчими підтвердили і свідки.
Заборонена конопля росла прямо на території приватного домогосподарства. В подальшому чоловік висушував рослини на горищі, подрібнював та розфасовував.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-27-at-09.36.22.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-27-at-09.36.23.jpeg)
За цим фактом відкрито кримінальне провадження ч.1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.