"Зазимські остарбайтери. Погляд через роки": учениця з Броварщини перемогла в обласному етапі конкурсу екскурсоводів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/1-4.jpg)
Учениця Зазимського навчально-виховного об’єднання Броварського району Ірина Приходько здобула перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/imgshort.jpg)
Вона гідно виступила у ролі екскурсовода і посіла перше місце. На конкурсі вона презентувала тематичну екскурсію "Зазимські остарбайтери. Погляд через роки". Історія держави твориться історією маленьких сіл, селищ, міст та їхніх відомих персоналій – це основний лейтмотив виступу Ірини, повідомляє Київська обласна рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/3-2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/2-3.jpg)