#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Анонси
Довкілля

Завтра в Україні за добу висадять 1 млн дерев

16.10.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Акція з озеленення країни стартує 17 жовтня.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Міндовкілля.

17 жовтня встановлять український рекорд – висадять «1000 000 дерев за 24 години». Взяти участь в акції із озеленення країни може кожен, хто не байдужий до проблем довкілля.

Як повідомляв «Погляд» раніше, про те, що акцію перенесуть на жовтень стало відомо в минулому місяці. У такий спосіб українців закликають боротися зі змінами клімату.

«Долучитися до акції може кожен українець, обравши зручний для себе формат участі. Можна підтримати ініціативу, висаджуючи дерева на прибудинкових територіях, або ж приєднатися до масштабної висадки алей та парків у вашому місті», – повідомляють у міністерстві.

Жодні руки не будуть зайвими. Адже, завтра, як повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, навантаження на учасників акції буде чималим.

«Лише за одну буде висаджено понад 1 мільйон дерев, що становить понад 200 дерев на кожного учасника. Буде залучено 6500 працівників державних лісогосподарських підприємств. Це не мало, але має висаджувати вся країна. Це буде подарунок для майбутніх поколінь», – написав він.

Локації, де будуть висаджувати дерева можна знайти на інтерактивній мапі за посиланням.

Нагадаємо, пешочергово акція «1 000 000 дерев за 24 години» мала відбутися в березні, проте через карантинні обмеження її були вимушені перенести.