Завтра у Боярці відбудеться віче проти забудови парку Шевченка
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/FB_IMG_1572705479594.jpg)
У місті Боярка діюча влада дозволила внести до проекту нового Генплану житлову забудову частини парку Шевченка.
"Така пропозиція влади суперечить інтересам містян, але гріє деякі кишені. Затвердять таку пропозицію чи ні - залежить від нашого організованого спротиву!", - написала у Фейсбук місцева мешканка Юлія Скочинська.
У зв'язку з цим вона запрошує всіх небайдужих містян прийти на віче проти забудови: "Приходьте завтра на віче в 14:00 в школі 5 (Б.Хмельницького 57-а)".