Анонси
Васильків
Культура
Події

Завітайте на фестиваль «Поезія Лелечого поля» на Васильківщині


Третій рік поспіль у Васильківському краї в останню суботу липня проводиться фестиваль поезії, де свої таланти демонструють поети і творчі колективи з усієї Київщини.

Цьогоріч у фестивалі, який покликаний розвивати авторську поезію та пісні українських авторів, візьмуть участь колективи: «Гармонія» з Іванковичів, «Живиця» з Борової , «Барви осені» з Хотова, «Дмитрівчанка» з Дмитровичів, «Тріо-Ріо» з Бояркиа, «Едельвейс» з Зеленого Бору, «Гвоздівчанка», «Калина», «Оберіг» і «Відлуння Полісся». Також запрошені колективи з Липового Скитка, Лосятина, Соколівки, Устимівки, Путрівки, Барахт, Гребінок. Своїм поетичним доробком планують поділитися поети з Боярки, Києва та учасники «Багаття калинового» з Васильківщини.

Завітайте на фестиваль «Поезія Лелечого поля» на Васильківщині

Окрім духовної їжі, усім відвідувачам фестивалю запропонують смачний куліш, продаватимуть мед, шашлик, каву, чай, випічку.

Під час заходу також відбудеться виставка картин, майстер-клас для дітей, виставка-продаж виробів (намиста, сумочок…), а літератори продаватимуть власні книги.

У цьому році захід відбудеться 27 липня. Місце проведення традиційне – Лелече поле в селі Велика Бугаївка Васильківського району. Початок о 10.00.

Не прогавте можливість збагатити своє серце новими поетичними рядками та цікаво й душевно провести останню суботу липня.

Фото з тогорічного фестивалю «Поезія Лелечого поля»