Завітайте на фестиваль «Поезія Лелечого поля» на Васильківщині
Третій рік поспіль у Васильківському краї в останню суботу липня проводиться фестиваль поезії, де свої таланти демонструють поети і творчі колективи з усієї Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/37962614_2062667993744896_3402470386061803520_n.jpg)
Цьогоріч у фестивалі, який покликаний розвивати авторську поезію та пісні українських авторів, візьмуть участь колективи: «Гармонія» з Іванковичів, «Живиця» з Борової , «Барви осені» з Хотова, «Дмитрівчанка» з Дмитровичів, «Тріо-Ріо» з Бояркиа, «Едельвейс» з Зеленого Бору, «Гвоздівчанка», «Калина», «Оберіг» і «Відлуння Полісся». Також запрошені колективи з Липового Скитка, Лосятина, Соколівки, Устимівки, Путрівки, Барахт, Гребінок. Своїм поетичним доробком планують поділитися поети з Боярки, Києва та учасники «Багаття калинового» з Васильківщини.
![Завітайте на фестиваль «Поезія Лелечого поля» на Васильківщині](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/37963658_2062668133744882_4153197314686582784_n.jpg)
Окрім духовної їжі, усім відвідувачам фестивалю запропонують смачний куліш, продаватимуть мед, шашлик, каву, чай, випічку.
Під час заходу також відбудеться виставка картин, майстер-клас для дітей, виставка-продаж виробів (намиста, сумочок…), а літератори продаватимуть власні книги.
У цьому році захід відбудеться 27 липня. Місце проведення традиційне – Лелече поле в селі Велика Бугаївка Васильківського району. Початок о 10.00.
Не прогавте можливість збагатити своє серце новими поетичними рядками та цікаво й душевно провести останню суботу липня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/37752262_2055075227837506_8425326190809579520_n.jpg)
Фото з тогорічного фестивалю «Поезія Лелечого поля»