#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Київ

Заступника Кличка затримали за побиття поліцейського

27.04.2020 Оксана Кириленко 0

Володимир Слончак нібито накинувся з кулаками на правоохоронців.

26 квітня на вулиці Льва Толстого через не ввімкнені фари правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes за кермом якого була Костенко Людмила Василівна, депутат та заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Збоку від Костенко сидів Слончак Володимир Вікторович, який працює заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

Як повідомляє Київ Оперативний посадовець постійно промовляв «та ви знаєте кто ми», «та завтра от вас тут і слєда не будет» і тд. Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти із авто, почав чіплятися до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього із кулаками. Неадекватного дебошира-заступника затримали, а правоохоронцю викликали швидку і госпіталізували із травмою.

В свою чергу Костенко відмовилася від проходження будь-яких тестів на стан сп’яніння, її автомобіль забрали на штраф-майданчик.
На місці працювала слідчо-оперативна група, яка задокументувала цю подію.

Міський голова Києва Віталій Кличко вже відреагував на подію. На своїй сторінці у Facebook він написав: "Друзі! Рішення щодо заступника голови КМДА Володимира Слончака я ухвалив, як тільки дізнався про інцидент, що стався за його участі в неділю пізно ввечері. Сьогодні все буде оформлено документально.
Дивіться брифінг о 12:00".

&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1bt3mnRwAPcmitOJgHtTFl9jLI8DX9qLFPL1hppAlSXBXC-WPo41ATKYs

У Національній поліції України підтвердили даний інцидент.

"Кожен, хто не виконує законних вимог поліцейських, незалежно від статусу і посади, буде відповідати перед законом", – Ігор Клименко.

Також слідчі столичної поліції розпочали досудове розслідування відносно чиновника, який вдарив поліцейського.