Застряг у вигрібній ямі: у Броварах врятували чоловіка
![Застряг у вигрібній ямі: у Броварах допомогли чоловікові](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/sluzhba-poryatunku.jpg)
7 січня об 11:00 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення, що по вулиці Сєдова в Броварах людина потребує допомоги.
На місце виклику направлено рятувальників 56-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.
По прибуттю рятувальників встановлено, що чоловік застряг у вигрібній ямі. Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки витягли чоловіка з ями, повідомляє ДСНС Київщини.