#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

Запрацював сервіс безкоштовної здачі податкових звітів для ФОПів

23.12.2019 Оксана Кириленко 0

Платформа для роботи з відкритими даними OpenDataBot запустила функцію можливості здачі податкової звітності через бот для ФОПів.

Про це йдеться в повідомленні сервісу.

Для здачі звіту спочатку потрібно ввести ІНН - ідентифікаційний номер платника податків. Бот уточнює ім'я власника ФОПа, потім той вводить свій оборот, суму сплаченого податку та ЕЦП.

OpenDataBot не встановлює плати за здачу звіту.

Бот також уточнює, чи є у ФОПа наймані співробітники, за який період звіт і так далі. За оцінкою OpenDataBot ,процедура займає близько трьох хвилин.

За підсумком ФОП отримує повідомлення про те, що до податкової дійшов його звіт. А через деякий час - ще одне повідомлення - звіт прийнятий.

"Щоби вчасно подати звіт, ви можете найняти бухгалтера на аутсорсингу або скористатися платними онлайн-сервісами з ведення бухгалтерії. Однак обидва ці варіанти вимагають щомісячних витрат, котрі можуть виявитися суттєвими для дрібного підприємця.Можливість легко і безкоштовно зробити звіт самому в електронному вигляді економить час і кошти та робить ведення бізнесу простішим", – говорить Олексій Іванкін, засновник OpenDataBot.

Зараз понад 55 000 підприємців за допомогою OpenDataBot моніторять свій статус, статус податкового боргу та єдиного податку.

Опендатабот - сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній і судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. Компанія збирає, об'єднує і аналізує дані основних публічних реєстрів страни.Сервіс працює в популярних месенджерах - Telegram, Facebook Messenger, Skype, Viber і дозволяє отримати актуальну інформацію про компанію. На базі Opendatabot створюються різні ІТ-сервіси.