Замість смітників у Боярці з'являться контейнери закритого типу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/U_Hmelnickomu_na_remont_konteynernih_maydanchikiv_dali_pivmilyona_1_2019_03_01_12_29_21.jpg)
Для кожної секції будинку боярські комунальні підприємства розроблять схему розміщення сміттєвих майданчиків, які можна буде закривати.
Члени виконавчого комітету Боярської міської ради проголосували за ухвалення проекту.
"Всі ми бачимо, яка у нас авральна ситуація на сміттєвих майданчиках. Полігони, куди мешканці скидають великогабаритне сміття, залишки, в літню спеку - це неймовірний сморід. Тому є необхідність впорядкувати ці сміттєві майданчики. Біля кожного блоку будинку варто встановити контейнери закритого типу, що не дасть змогу поширюватись цьому сміттю", - розповіла керівниця відділу житлово-комунального господарства, транспорту та надзвичайних ситуацій Катерина Крук.
Згідно з проектом, схеми таких майданчиків комунальники мають подати до 1 липня. Самі закриті контейнери міська рада планує придбати до 1 січня 2020 року