Залишив вантажівку в Чабанах та зник: поліція знайшла далекобійника
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Chab-chol.jpg)
Поліція Київщини знайшла та повернула рідним далекобійника – жителя Запоріжжя, який приїхав до нашого краю на заробітки. У селищі Чабани (Києво-Святошинський район) чоловік був залишив вантажівку та зник.
Масштабна пошукова операція тривала шість днів. У ній брали участь працівники Чабанівського відділення поліції, кінологи, військовослужбовці Нацгвардії України, громадськість.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Chab-chol-2.jpg)
Як інформує поліція Київщини, згаданого чоловіка знайшли неушкодженим, він не став жертвою злочинних посягань.
Зазначається, що стурбовані родичі звернулися із заявою до правоохоронців. Вони повідомили про зникнення 45-річного жителя Запорізької області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Chab-chol-1.jpg)
Він працював далекобійником, приїхав на Київщину на заробітки. У Чабанах чоловік залишив вантажне авто та перестав виходити із ріднею на зв’язок.
Знайшли його у с. Віта Поштова, коли той прямував узбіччям дороги. Поліцейські викликали карету «швидкої». Після огляду медиків водія передали рідним.