Вишневе
Пригоди
Розшук

Залишили дім через початок війни: поліція розшукує родину із Вишневого

26.07.2022
Всіх, хто володіє будь-якою інформацією просять повідомити правоохоронцям.

Залишили дім через початок війни: поліція розшукує родину із Вишневого - зображення

Поліція Київщини розшукує родину із Вишневого. Намагаються з’ясувати місцезнаходження 27-річної Ірини Камінської, її цивільного чоловіка – 36-річного Валерія Грідіна та їхньої двохрічної доньки Єви Камінської. 

Залишили дім через початок війни: поліція розшукує родину із Вишневого - зображення

За словами родичів, сім'я 1 березня залишила свій дім через початок повномасштабної російської агресії. Не виключено, що Ірина, Валерій та Єва можуть перебувати в місті Отвоцьк (Оtwocka), що в Польщі.

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження родини, просять одразу повідомляти на спецлінію "102", за тел. +380930335359 або звернутися за адресою: Київська область, м. Вишневе, вул. Балукова, 22.

Нагадаємо, в липні на Київщини затримали нареченого різника. Під час конфлікту нелюд задушив жінку, а потім вирізав коханій язик, серце та жіночі органи. На початку червня "Погляд" писав про те, що на березі водойми в селі Нові Безрадичі місцеві працівники виявили дорожню валізу з частинами жіночого тіла. Всередині були відрізані жіночі кінцівки, а також фрагменти хребта незнайомки. Рештки були ретельно замотані в жіночий одяг.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.