#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Закон мрії: ірпінський студент-фіскал – призер конкурсу ВРУ

19.01.2021 2 Колосенко Віктор 0

Владислав Конюхов – студент фіскального університету, що знаходиться в Ірпені, – став призером конкурсу Верховної Ради України. Юнак запропонував власний закон своєї мрії.

Студент Університету державної фіскальної служби України Владислав Конюхов – призер конкурсу Освітнього центру ВРУ «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії».

Як запевняють на сайті фіскального університету, відповідні результати оприлюднили на офіційному сайті нашого парламенту.

У цьому конкурсі взяли участь 78 школярів та студентів із різних куточків України.

Юнаки та дівчата запропонували різноманітні теми законопроектів: від електронного врядування, гендерної рівності, освіти до проблем екології та забруднення навколишнього середовища.

Зазначається, що за участь у конкурсі переможці отримають цінні призи.

Ми відслідковуємо скандальну ситуацію, що склалася навколо фіскального університету, що в Ірпені.

А також інформували, що студентка із Вишгородщини перемогла на Пекінському конкурсі юнацької науково-технічної творчості.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.