#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Довкілля
Вода

Загибелі річкової фауни у річці Рось немає, - Київський рибоохоронний патруль

10.06.2019 Александр Чернышенко 0

Про це йдеться у повідомлені Київського рибоохоронного патруля стосовно ситуації, яка склалася 9 червня на березі ставка на притоці річки Рось в селі Збаржівка Вінницької області, де внаслідок ДТП у водойму потрапили отрутохімікати.

Згідно даних патруля, станом на 9 та на ранок 10 червня загибелі водних біоресурсів в межах Київщини по річці Рось не було виявлено.

Всі користувачі та громадські інспектори рибоохорони в районі можливого ураження хімікатами були попереджені про можливі ризики негативних наслідків.

Користувачі Косівського водосховища, яке знаходиться на річці Рось, внесли до водойми значний обсяг вапна з метою попередження негативних наслідків.

У разі виявлення фактів загибелі риби в межах Київщини рибоохоронний патруль просить оперативно повідомляти про це на «гарячу лінію» відомства за номерами: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Нагадаємо, як раніше повідомляв “Погляд”, у Вінницькій області сталась аварія, внаслідок якої у водойму потрапили отрутохімікати.