Війна з Росією

Загроза ядерної катастрофи: росіяни погрожують підірвати заміновану Запорізьку АЕС (ВІДЕО)

08.08.2022
За даними Енергоатому росіяни шантажують увесь світ, заявляючи про мінування Запорізької АЕС та готовність її підірвати.

За даними Енергоатому росіяни шантажують увесь світ, заявляючи про мінування Запорізької АЕС та готовність її підірвати.

Зокрема, в Енергоатомі запевняють, що начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту збройних сил росії Валерій Васильєв, сказав своїм солдатам, що "тут буде або російська земля, або випалена пустеля".

Васильєв повідомив, що вони замінували усі важливі об'єкти Запорізької атомної станції, і не приховують цього від України.

Він зазначив, що станція буде або російською, або нічиєю. Президент “Енергоатому” Петро Котін розповів про небезпечні наслідки обстрілів Запорізької АЕС росіянами, і загрозу ядерної катастрофи.

Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет в Вишгороді та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.