Новини
Васильків

Забагато порушень: відсторонено керівника поліції Васильківщини


Через значну кількість порушень виборчого законодавства у Василькові та районі т.в.о. очільника поліції Київської області Андрій Нєбитов відсторонив від виконання службових обов’язків начальника Васильківського відділу поліції Василя Первака, якого також підозрюють у позаслужбових стосунках з одним із з кандидатів у народні депутати України по 94-му виборчому округу.

Забагато порушень: відсторонено керівника поліції Васильківщини

Про це сьогодні, 11 липня, заявив Андрій Нєбитов у відеозверненні. Так, усього до поліції Київщини надійшло 138 повідомлень від громадян про порушення виборчого законодавства, складено 60 адміністративних протоколів та притягнуто до відповідальності відповідних осіб, за 18 фактами інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. «Здебільшого це факти про перешкоджання здійснення виборчого права, підкуп виборців, самоправство та фальсифікацію документів, – зазначив полковник поліції Андрій Нєбитов. – Також хочу повідомити про негативну інформацію, викладену у ЗМІ, а саме у інтернет-виданнях, щодо неслужбових стосунків керівника Васильківського відділу поліції з одним із кандидатів у народні депутати України по 94 виборчому округу».

Щоб розібратися у ситуації та перевірити усі факти, була створена спеціальна поліцейська комісія і направлена до Василькова для проведення службового розслідування. На час проведення розслідування керівник Васильківської поліції з 11 липня відсторонений від виконання своїх посадових обов’язків.