#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

За третю сесію ЄВІ потрібно сплатити до 1 вересня

30.08.2020 Косянчук Інна 0

Український центр оцінювання якості освіти нагадує учасникам тестування умови іспиту.

Лише два дні залишилося в учасників ЄВІ, які отримали екзаменаційні листки для проходження третьої сесії іспиту, але ще не перерахувати кошти за нього. Їм потрібно встигнути до 1 вересня оплатити послуги, переказавши відповідні кошти на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти.

Про це повідомляє УЦОЯО, зазначивши, що кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох робочих днів.

«Перевірити надходження коштів на рахунок Українського центру можна на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» за посиланням. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на  інформаційній сторінці 4 вересня», інформує УЦОЯО, і звертає увагу, що спеціально організована третя сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня.

Як повідомляв «Погляд», Всеукраїнський клуб директорів запрошує до себе освітян .