#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

За носіння якої форми штрафуватимуть українців

09.07.2019 Оксана Кириленко 0

Із 3-го липня 2019 громадяни, які одягатимуть військову форму і при цьому не матимуть жодного відношення до служби будуть платити штраф у розмірі 2550-3400 грн.

Згідно із законом українців, які не мають права носити форму, за носіння військової форми із знаками розрізнення військовослужбовців ЗСУ або інших військових формувань, штрафуватимуть. У разі першого порушення штраф складатиме 2550-3400 грн. Тих, кого повторно впіймають у незаконно одягнутій формі, оштрафують на суму від 3400 до 6800 грн. У будь-якому випадку, форму у порушників конфіскують.
Також законом передбачається кримінальна відповідальність за осквернення або руйнування могил та пам'ятників військових, які брали участь у відсічі агресії Російської Федерації. За це каратимуть обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Також купівля чи продаж ордена, медалі чи будь-якої відзнаки, або їхнє незаконне носіння означатиме для порушника штраф – від 850 грн до 6800 грн.

За підробку державних нагород накладатимуть штраф від 1700 до 3400 грн із конфіскацією незаконно виготовленої нагороди.

24 канал