За минулий тиждень до переяславців медики виїжджали 79 разів, до жителів сіл району – 53
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/eks_d_13.jpg)
Згідно інформації заступника головного лікаря Переяслав-Хмельницької екстреної медичної допомоги Володимира Чирка протягом останнього тижня на службу „103” надійшло 113 екстрених, 12 невідкладних і 7 безпідставних викликів.
26 квітня о 2.50 на службу „103” надійшов виклик про допомогу 24-річному переяславцю, якого побили його знайомі під час розпивання спиртних напоїв. До травматологічного відділення його було доставлено із закритим переломом щелепи.
Цього ж дня обідньої пори на проїжджу частину дороги на вул. Богдана Хмельницького у місті раптово вибіг 8-річний хлопчик із Полтавщини та був збитий скутером. До травматологічного відділення його було доставлено із закритим переломом гомілки, а 17-річному кермувальнику із міста, який зазнав забійної рани коліна, допомога була надана на місці пригоди.
29 квітня у Лецьках побилися два хлопці, 2006 р.н. Одного з них каретою швидкої було госпіталізовано до травматології із пошкодженим гомілково-ступневим суглобом.
За інформацією "Вісник Переяславщини".