За дитячими оповіданнями про кібербулінг створять анімацію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1559221677580.jpg)
Ролики за розповідями дітей на тему "Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою" покажуть на Docudays-2020.
П'ять школярів з різних областей України зі своїми творами перемогли у конкусі від Docudays. Цьогоріч темою письменницького змагання був кібербулінг - цькування у мережі інтернет.
Головною умовою для оповідань було те, щоб історії, на яких ґрунтуються твори, були реальними. За оповідями переможців будуть створені анімаційні ролики, які презентують у грудні цього року та на фестивалі документальних українських стрічок у 2020 році.